2018.11.16

   Reikia PAGALBOS?
(8 5) 273 0991
arba
(8 5) 273 0992

Neradote tinkamos kelionės ?
Mes rasime!
Pildykite užklausa!
+ =
Geriausių pasiūlymų
Prenumerata
Norite pirmi sužinoti apie išankstinio pardavimo akcijas, kelionių išpardavimus, gauti naujausius paskutinės minutės pasiūlymus? Registruokitės !
+ =

Romantinės kelionės dviems

 
Planuojate vestuvinę ar povestuvinę kelionę? O gal tiesiog norite pabūti dviese?
Nežinote kur keliauti? O gal žinote tik reikia patarimo? 
Dažniausiai poros pasirenka Maldyvus. Nes, Maldyvų salos - tai rojus visiems, norintiems pabėgti nuo civilizacijos. Ar galima atsispirti pagundai, kurią teikia žalsvai mėlyni skaidrūs jūros vandenys, auksinio smėlio krantai, vaizdingos žalios pakrantės. O nuostabi povandeninė “karalystė” - koralų sodai, įvairiausios neregėtos žuvys, egzotiška augalija – vilioja ne tik faunos ir floros tyrinėtojus, bet ir nardymo mėgėjus bei profesionalus iš viso pasaulio.

Maldyvuose Jūs rasite viską, kad galėtumėte be rūpesčių gerai pailsėti - leisti laiką paplūdimyje ir maudytis arba aktyviai poilsiauti.Vandenyno šviežumas ir gausmas, minkštas bangų pliuškenimas į krantą, kurio galima klausytis ištisomis valandomis, suteiks Jums dvasinę ramybę.
 
Taip pat labai populiarus yra Mauricijus. 
 
Sala yra nepaprasto grožio ir puikiai tinka egzotikos ieškotojams!
 
Sala yra žymi savo gamtos grožiu. Tai vieta, kur apsistojo vasara, visus metus galite lepintis saulėtomis pakrantėmis, nuostabiu biriu smėliu ir krištolinio skaidrumo vandeniu. Mauricijus yra viena iš ekologiškai švariausių vietų pasaulyje. Skirtingai nuo kitų tropinių šalių Mauricijus yra epidemiškai švari šalis. Čia galima gerti net vandentiekio vandenį. Jokių specialių skiepų vykstant į Mauricijų nereikia. Apie Mauricijų yra sakoma, kad tai pats prieinamiausias kurortas iš prabangiausių ir pats prabangiausias iš prieinamiausių.
Poilsis Mauricijuje paliks Jums nuostabiausius prisiminimus visam gyvenimui.
 
Taip pat organizuojame keliones į Seišelius, Šri Lanką, JAE, Indiją, Borą Rorą, Margaritos salą, San Andreas salą, Žaliojo Kyšulio salas, Dominyką, Madagaskarą, Balį, Indiją, Meksiką, Kubą ir kitas šalis.
 
DAUGIAU INFORMCIJOS TEIRAUKITĖS:  TEL. 8 5 273 0992,  MOB. 8 699 33 910