Telefonas +370 699 33 910

Mūsų istorija

Sunku nuspręsti kur keliauti?
 

Nežinote kaip suplanuoti kelias sunkiai išsikovotas atostogų savaites? Jokių abejonių! Diagnozė - chroniška atostogų suirutė...
 

Pirmoji "Atostogų Biržos" greitoji pagalba skuba Jums padėti!
 

Koncentruota informacija apie keliones, maksimumas paslaugų vienoje vietoje, profesionalumas - tai "Atostogų Birža"! Kelionių agentūra "RA" sukūrė šitą internetinę rezervavimo sistemą specialiai Jums, kurie nori ilsėtis, o ne gaišti laiką ir švaistyti pinigus. Mūsų tikslas - suteikti galimybę pasirinkti atostogas, atitinkančias Jūsų poreikius ir biudžetą, padėti susiorientuoti daugybėje pasiūlymų. Svarbiausia "Atostogų Biržos" paslauga - informacija apie "paskutinės minutės " kainas. Praėjusiais metais daugiau nei pusė "Atostogų Biržos" klientų, pirkdami atostogų kelialapius, sutaupė vidutiniškai po 250 eurus, o tai jau yra viena kelionė autobusu į Italiją!
 

Nepamirškite - keliaujant svarbiausia taupyti laiką, pinigus ir nervus!
 

O būtent tai mes Jums ir siūlome!

Pamatykite daugiau, sumokėkite mažiau ir grįžkite pas šefą, pasiryžę įrodyti, kad esate geriausias ir vertas didesnės algos. Reiškia ir geresnių atostogų.
 

"Atostogų Birža" - atsileiskite diržą!
 

Mes džiaugiamės mūsų naujausio projekto – Atostogų Biržos sėkme, įrodančia mūsų projekto reikalingumą.

Per trumpą laiką mūsų puslapis pateko į labiausiai lankomų dešimtuką pagal klajoklis.lt reitingą.
Dėkojame visiems internautams už pasitikėjimą, išreikštą keliones.lt apklausoje, kurioje tvirtai užimame lyderių pozicijas.